O Project Cube

Project Cube: design z natury.

Przyglądaliście się kiedyś płatkom śniegu? Każdy z nich jest małym dziełem sztuki. Albo koronkowej strukturze plastra miodu? Jej perfekcja hipnotyzuje. Kiedy odkryliśmy egzotyczne oplątwy, poznaliśmy jeszcze jeden z niezwykłych projektów natury. Rośliny, które urzekły nas nieprawdopodobną urodą i stały się impulsem do poszukiwania równie uporządkowanych form kreowanych ludzką ręką.

 Stworzyliśmy autorską pracownię wzorniczą, w której realizujemy pomysły zainspirowane wszechobecną w przyrodzie geometrią. Nasze kubiki, terraria są minimalistyczne i stanowią harmonijną oprawę dla głównych bohaterów: Królowych, Księżniczek, Kapłanek Ognia, Meduz, Kulek, Maluchów, Ananasów, Harrisi, Trawek, Szczypiorków - zielonej rodziny, która stale się powiększa.

 Oplątwy zachwyciły nas z jeszcze innego powodu. Mogą żyć bez ziemi i wszelkie niezbędne składniki czerpać z wody i powietrza. Ich pielęgnacja sprowadza się do spryskiwania wodą i zapewnienia przynajmniej jednej w miesiącu odżywczej kąpieli. Są więc znakomitym przyjacielem nawet najbardziej zapracowanych czy zapominalskich właścicieli.

 W Project Cube znajdziecie nie tylko przemyślane i konsekwentne wzornictwo, ale także najwyższą jakość. Wszystkie rośliny, którymi się opiekujemy, przechodzą kilkumiesięczny proces aklimatyzacji w wyspecjalizowanych szklarniach, dzięki czemu po przybyciu z dalekich Ameryk adaptują się do nowych warunków atmosferycznych i zyskują pożądaną „odporność”. Kubiki i terraria, które im dedykujemy, są unikalne, bo wykonywane ręcznie przez rodzimych rzemieślników.

 Jeśli szukacie niebanalnych dekoracji wnętrza, dzięki którym wasza codzienność stanie się piękniejsza, zdrowsza i przyjemniejsza, trafiliście we właściwe miejsce.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl